Centrum Klinkieru i Ceramiki ANDBUD otwiera showroom z produktami renomowanej firmy VANDERSANDEN BRICKS

23 czerwca 2016 roku odbędzie się uroczyste otwarcie showroom’u z produktami firmy Vandersanden Bricks w siedzibie Centrum Klinkieru i Ceramiki Andbud. To wydarzenie będzie kolejnym etapem we współpracy firm, która trwa już 15 lat. Wydarzenie poprzedzi prezentacja pełnej kolekcji asortymentu firmy Vandersanden Bricks wraz z nowościami na nadchodzący rok, która będzie miała miejsce w Stowarzyszeniu Architektów Polskich na Placu Szczepańskim 6 . Dalsza część atrakcji będzie czekać na wszystkich przybyłych gości w salonie firmy Andbud.

  20160422-DSC_4998 20160422-DSC_4989-2

ANDBUD to największe w południowej Polsce Centrum Cegły Klinkierowej i Ceramiki. Firma istnieje nieprzerwanie na rynku od 1992 roku. 25 lat doświadczeń pozwoliło na wybór najlepszej jakości asortymentu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz na nawiązanie stałych relacji z czołowymi producentami klinkieru i ceramiki  z kraju i zagranicy.

02

P1050482 P1050491

Firma Vandersanden Bricks posiada bogatą tradycję, która sięga roku 1925. Wówczas powstała w Spouwen mała cegielnia, zrodzona z pasji i zamiłowania. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, jednak misja przedsiębiorstwa pozostała ta sama. Najważniejszym bowiem celem dla firmy jest tworzenie najwyższej jakości ręcznie formowanych cegieł oraz produktów na nich bazujących. Vandersanden Bricks skupia się wyłącznie na dostarczaniu naturalnych i szlachetnych materiałów budowlanych, które podnoszą jakość oraz komfort życia ludzi, którzy pragną uczynić swe otoczenie piękniejszym i jednocześnie idealnie dopasowanym do ich własnych potrzeb i preferencji.

nieuws_0_0 425435_306166819435177_1587471356_n

133– Bardzo się cieszymy, że nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała kolejnym ważnym wydarzeniem, jakim będzie otwarcie showroom’u z produktami firmy Vandersanden Bricks. Nasz salon bardzo ceni sobie jakość oferowanych produktów. Możliwość zobaczenia na żywo wszystkich cegieł i płytek ręcznie formowanych, dostępnych w ofercie naszego Partnera, zapoznania się z pełną gamą kolorów,to bardzo ważna kwestia dla naszych Klientów. Dodatkowo oferujemy na miejscu możliwość zasięgnięcia fachowej porady i uzyskania wszystkich niezbędnych informacji – wyjaśnia właściciel i założyciel firmy ANDBUD, Andrzej Ociepka.

Nowo powstały Showroom, to rozległa powierzchnia ekspozycyjna. Została ona zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół oraz z myślą, o dogodnej formie prezentacji materiałów i produktów dostępnych w ofercie firmy Vandersanden Bricks. Na terenie showroom’u znajduje się ekspozycja cegieł i płytek klinkierowych ręcznie formowanych, cegieł bezfugowych oraz bruku. Prezentacja dotyczy stałej kolekcji, jak i nowości z bogatej oferty firmy.

DSC_6093