Historia i opis firmy

ANDBUD   to  największe  w południowej  Polsce  Centrum  Klinkieru i Ceramiki. Firma istnieje nieprzerwanie na rynku od 1992 roku. Blisko 25 lat doświadczeń pozwoliło na wybór najlepszej jakości asortymentu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz na nawiązanie stałych relacji z czołowymi producentami klinkieru i ceramiki z kraju i zagranicy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych odbiorców hurtowych oraz architektów i projektantów wnętrz. Zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie służymy fachową poradą. Teren wokół firmy został przeznaczony na rozległe ekspozycje, gdzie każdy Klient może zobaczyć wybrany produkt przed zakupem. Posiadamy także duży magazyn, który jest stale zaopatrywany w celu płynnej obsługi zamówień.

ANDBUD to ekspert w dziedzinie klinkieru i ceramiki. Produkty, który oferuje, dają gwarancję jakości i pewności. Nasza główna linia asortymentu skupia się wokół cegieł i płytek ręcznie formowanych, cegieł klinkierowych, bruku klinkierowego, elewacji klinkierowych, schodów klinkierowych, dachówek ceramicznych, ogrodzeń z klinkieru (parapety klinkierowe, czapy ogrodzeniowe, daszki dwuspadowe), zapraw do klinkieru ,rynien, okien dachowych, akcesoriów dachowych, jak i środków do impregnacji klinkieru.

Tak stosunkowo wąska specjalizacja pozwoliła firmie ANDBUD stać się liderem rynku. Wśród naszych stałych dostawców znajdują się firmy z Polski i zagranicy: Feldhaus, Vandersandnen,  Muhr, CRH Klinkier ,Roben , Przysucha Klinkier ,Cerrad, Petersen Tegl, Nelissen, Leopold Engels, Lode, , ABC Klinkier, Przyborsk,  Wienerberger, Sopro, Weber, Wabis, Gamrat, Consil Polska, Nova .

Centrum Klinkieru i Ceramiki ANDBUD  w 2006 roku zostało członkiem Polskiego  Stowarzyszenia  Kupców  Ceramicznych  Materiałów Budowlanych  „KLINKIER GRUPA”.  Lata doświadczenia i ciągłego rozwoju pozwoliły firmie stanąć w szeregach najlepszych firm specjalizujących się w sprzedaży oraz dystrybucji klinkieru i ceramiki w Polsce.

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii zdjęć przedstawiających nasze realizacje. Materiały budowlane oferowane przez firmę ANDBUD zostały wykorzystane w wielu komercyjnych, jak i prywatnych miejscach. Budynek Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie posiada klinkierową elewację. Podobnie Wydział Chemii UJ czy Kampus UJ na Ruczaju. Mieliśmy również przyjemność współpracować z Ośrodkiem Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, Centrum Handlowym Bonarka, jak i Galerią Kazimierz. Z powodzeniem współpracujemy także z deweloperami w zakresie wykończenia zewnętrznego budynków – Osiedle Magnolie, Osiedle Panorama Swoszowicka w Krakowie, Lofty Kraków, Bronowice Residence oraz Nadwiślańska 11.

Gorąco zachęcamy wszystkich Klientów do zapoznania się także z naszym profilem na Facebook’u, Google+ oraz do śledzenia nowin z branży klinkieru i ceramiki na blogu firmowym.

24 letnie doświadczenie to tysiące zadowolonych klientów

Odwiedź działy naszej oferty :

  1. cegła klinkierowa (Petersen Tegl, Vandersanden, CRH Klinkier,  Muhr, Olfry, Leopold Engels, Wieneberger, Röben, Feldhaus, Penter, Lode  )
  2. dachówka ceramiczna (Röben, Erlus, ABC Klinkier)
  3. elewacje klinkierowe (Vandersanden, CRH Klinkier, Feldhaus Klinkier, Olfry Klinkier ,Stroher Klinkier, Cerrad, Klinkier Przysucha, Röben, ABC Klinkier)
  4. bruk klinkierowy (CRH Klinkier, Penter Klinker, ABC Klinkier, Feldhaus Klinkier)
  5. tarasy i schody ( Cerrad, ABC-klinkier, Klinkier Przysucha, Interbau Blink)
  6. chemia budowlana (Sopro, PCB, Weber, Consil Impregnaty )